Antica Tostatura Triestina Nessun Dorma - zrnková káva 1000g

Směs kávových zrn Arabica a Robusta v poměru 90%/10%. Tato kávaje pražená pomálým způsobem na bukovém dřevu.

Kód: 0003
Výrobce: Antica Tostatura Triestina S.p.A
Dostupnost Skladem
559 Kč

Popis produktu

Aromatická káva bohaté chuti s nádechem čokolády a karamelu. Směs 8 excelentních druhů zrn - tajná receptura výrobce.

Káva, kterou si zamilovali znalci kávy po celém světě, káva, která uchvátila celou ameriku. Tuto kávu zařadili odborníci do kategorie "must-have coffee".

Zatímco většina producentů kávy preferuje přístup že "čas jsou peníze" a snaží se všemi možnými způsoby urychlit výrobní proces, Antica Tostatura Triestina tento trend ignoruje a stále používá klasické a tradiční postupy pražení. 

Společnost trvá na tom, že "to chvíli trvá, aby kafe bylo tak akorát." Od svého založení v 19. století, je káva pražená výhradně v Terstu, a na bukovém dřevě.

Tato káva se vyznačuje ručním výběrem zrn,  pražením na bukovém dřevu a přirozeným chlazením vypražených zrn čerstvým vzduchem, přináší všechny kávy, dokonalou vůni a chuť. Konečným produktem tohoto pečlivého procesu pražení je naprosto odlišná káva a lahodné espresso.

V Antica Tostatura Triestina sice díky této péči trvá třikrát až čtyřikrát déle, než vyprodukuje svoji kávu, ale káva pak chutná tak, jak má káva skutečně chutnat.

Ochutnejte kávu této značky a sami můžeto ohodnotit, že marketing není to, co přivedlo milovníky kávy ke značce Antica Tostatura Triestina.

Vstupujete na stránky s nabídkou alkoholu.
Musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Jsem mladší 18 let