Antica Tostatura Triestina Opera - zrnková káva 1000g

Tato 100% Arabica je plná vůně a aroma s nasládlými tóny, které se perfektně hodí nejen na přípravu espressa, ale také na alternativní přípravu kávy.

Antica Tostatura Triestina je káva z italského Terstu, pečlivé a pomalé pražení ji charakterizují jako autentickou kávu, ve které se zastavil čas.

Tato káva byla od svého založení na konci 19. století vždy pražená ve městě Terst v Itálii. Severní Italské espresso je patrné v každé směsi Antica espresso. Základní filozofií společnosti je volně přeloženo jako "kafe akorát chvíli trvá." Antica Tostatura Triestina káva se v současné době podává v 26 zemích po celém světě. Antica Tostura Triestina byla založena Hermann Hausbrandtem Ernestem a průběžně ji provozují jeho potomci, kteří pečují o společnost a její kvalitu produktů. Všechny kávy Antica jsou pomalu pražené na dřevěném ohni.

Kód: 0001
Výrobce: Antica Tostatura Triestina S.p.A
Dostupnost Na dotaz
589 Kč

Popis produktu

Tato 100% Arabica je plná  vůně a aroma s nasládlými tóny, které se perfektně hodí nejen na přípravu espressa, ale také na alternativní přípravu kávy.

 Antica Tostatura Triestina je káva z italského Terstu, pečlivé a pomalé pražení ji charakterizují jako autentickou kávu, ve které se zastavil čas.

Tato káva byla od svého založení na konci 19. století vždy pražená ve městě Terst v Itálii. Severní Italské espresso je patrné v každé směsi Antica espresso. Základní filozofií společnosti je volně přeloženo jako "kafe akorát chvíli trvá." Antica Tostatura Triestina káva  se v současné době podává v 26 zemích po celém světě. Antica Tostura Triestina byla založena Hermann Hausbrandtem Ernestem a průběžně ji provozují jeho potomci, kteří pečují o společnost a její kvalitu produktů. Všechny kávy Antica jsou pomalu pražené na dřevěném ohni.

 

Vstupujete na stránky s nabídkou alkoholu.
Musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Jsem mladší 18 let