Baratza Sette 270W - elektrický mlýnek na kávu

Elektrický mlýnek na kávu s integrovanou digitální váhou ACAIA

Kód: 0418
Výrobce: Baratza
Dostupnost Skladem
13 000 Kč

Popis produktu

Nový systém mletí kávy, kdy rotuje vnější mlecí kámen a vnitřní – kónický kámen je pevný. Tento systém umožňuje zdvojnásobení účinnosti mletí proti ostatním mlýnkům, které to mají naopak. Díky tomuto systému, po mletí nezůstává uvnitř mechanismu takřka žádná káva a při následném mletí nedochází k mísení čerstvé kávy se zbytky staré. Káva se při mletí tolik nezahřívá a změna hrubosti se po nastavení projeví okamžitě.
K přesnému mletí pomáhá systém nastavení správné hrubosti a to v režimu makro a mikro. Nastavit si můžete dle svých požadavků tři různé časy pro odlišné množství kávy. Po spuštění tlačítka získáte vždy přesnou dávku kávy. Kávu můžete mlýt do kontejneru či přímo do páky.
 Mlecí kameny jsou vyrobeny z nerezu a mají kónický tvar o
 průměr 40 mm.Rychlost mletí je 3,5 až 5,5 g za vteřinu. Pro doladění hrubosti jsou k mlýnku dodávány nerezové podložky. Ty lze vložit pod statický kámen a zvětšit tak ještě jemnost mletí. Hrubost mletí je možné nastavit v 30 makro krocích které je možné doladit bezkrokovým mikro nastavením (9 indikátorů). Tak vždy docílíte správné hrubosti, jak na  espresso tak pro alternativní přípravu kávy.

Mlýnek obsahuje antistatický kontejner na namletou kávu (160 g), ale můžete mlít přímo do páky. Navíc lze mlít přímo do nádoby, kterou používáte k vaší přípravě kávy (např. alternativní přípravu). Do zásobníku na zrno se vejde 300-400g kávy. Digitální podsvícený displej. Tři programovatelná tlačítka kterými lze nastavit rozdílné časy a to s přesností 0,1 vteřiny.
Tento mlýnek má navíc integrovanou digitální váhu Acaia. S tou můžete naprosto precizne (s přesností 0,1 g) namlít přesné množství kávy. 

Rozměry mlýnku
: 130 x 400 x 240 mm
Motor: 230 V AC 280 W 50/60 Hz. 1,2 A
Mlecí kameny: kónické, nerezové, 40 mm
Rychlost mletí: espresso 3,5 g / s; filtrovaná káva 5,5 g / s
Časový spínač: digitální, 3 nastavitelné časy
Materiál: plast

 

Vstupujete na stránky s nabídkou alkoholu.
Musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Jsem mladší 18 let