QUICK mléčný zmrzlinový základ 2 kg/sáček

Jedinečná přírodní báze pro mléčné a smetanové zmrzliny. Vyvážené složení báze zaručuje dokonalé vlastnosti zmrzliny a možnost připravit z ní jakoukoliv příchuť - za použití čerstvých a přírodních surovin

Kód: 0393
Dostupnost Skladem
739 Kč

Popis produktu

 Jedinečná přírodní báze pro mléčné a smetanové zmrzliny. Vyvážené složení báze zaručuje dokonalé vlastnosti zmrzliny a možnost připravit z ní jakoukoliv příchuť - za použití čerstvých a přírodních surovin. Muže se například kombinovat se 100% pasty z oříšků nebo přírodních ochucovacích past od Agrimontany (vanilka Burbon, kokos, karamel, máta...).
Vhodná také pro točenou zmrzlinu (softice). Zadarmo Vám poskytneme přes 40 vyvážených receptů zmrzlin, neváhejte nás kontaktovat.Čerstvá přírodní zmrzlina bude vždy rozpoznatelná od chemicky upravené a na to sází italský renomovaný výrobce Agrimonatana.
Složení: odstředěné mléko v prášku, dextróza, dehydratovaný glukózový sirup, maltodextrin, mléčný protein, zahušťovadla (karobový prášek, xantanová guma, guarová guma), vláknina z citrusových plodů.
Použity pouze přírodní suroviny. Výrobek neobsahuje mono- a diglyceridy mastných kyselin (E471 - zvyšují hladinu cholesterolu; možné mutagenní a teratogenní účinky, možný vliv na reprodukci).

Vstupujete na stránky s nabídkou alkoholu.
Musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Jsem mladší 18 let